http://rapidshare.com/files/302904215/addons___.rar.html
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://rapidshare.com/files/302904215/addons___.rar.html

̿ ̿ ̿̿̿̿̿̿’̿’\\̵͇̿̿\\=(•̪●)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿ Forum GodL1ke^ Gam!nG ̿ ̿ ̿̿̿̿̿̿’̿’\\̵͇̿̿\\=(•̪●)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 PrituZbe Na Admine!

Go down 
+2
gospodin kljestic
ev0nNNN1^
6 posters
AuthorMessage
ev0nNNN1^
Admin
ev0nNNN1^


Posts : 57
Join date : 2009-07-01

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeSat Jul 18, 2009 1:37 am

Ovdje mozete pisati npr. Ako vas admini omalozavaju...slay/aju..kick...i slicno!
Back to top Go down
http://goodl1ke-gaming.tk/
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 7:30 am

maestro mi je danas izpsovao sve po spisku... reko sam na temi Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u... ima i demo di se vidi da mi psuje sve po spisku kako bih ugasio wh kojeg ni nemam, a na poslijetku mi je i dao ban.... pa evo to je moja prituzba... inace sad gledam popis admina na forumu i ne pise nikakav maestro... wtf?
Back to top Go down
ev0nNNN1^
Admin
ev0nNNN1^


Posts : 57
Join date : 2009-07-01

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 8:06 am

maestro = k1LLzz
Back to top Go down
http://goodl1ke-gaming.tk/
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 8:09 am

ne mislim nis lose o njemu, ali mislim da bi se vise trebo kuzit u cs kao admin... bili bi dobro da admin upali wh dok ode u spec i onda sve ljepo vidi....
Back to top Go down
Annye

Annye


Posts : 26
Join date : 2009-07-23
Age : 30

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 11:37 am

Ja mislim da Admini nebi trebali da psuju igraci mada nisam skuzila sta je tu pitanje pritom.. vrz osnowe admina treba headadmin da im ukine admin i da im samo slot.. jeb tako je na drugima serverima neznam na washem aL tek chu da doznam Rolling Eyes
Neka ne svati owo licno..
flower
Back to top Go down
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 2:55 am

danas me je ekstazy kika bez razloga njemu je jedan igrac reka nozem i niko od nas igraca ostalih nije se obadava na to normalno svi ce slusat amina sta rece a ne igraca i mi smo svi poceli pucat i ja san ga ubija i on me kik neznam koi je bio razlog on kaze zato sta je reko ovi jedan igrac da se igra nozem
Back to top Go down
3xtazY




Posts : 5
Join date : 2009-07-19

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 3:04 am

kikat cu te ako oces opet pa makar mi oduzelo admina jesi me sad razumia
Back to top Go down
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 3:26 am

tuzin se na jednog igraca pod nikom cikaga to je neki andro danas je imao wh matko ako mislis da nema pitaj dambu i black4ever igrali smo ja i damba protiv njega i black4evera i on uvik zna di cemo iskocit ja ili damba nekad je i pucao i kroz zid i skinio nam pola helti tako matko samo da znas da tvoj prijatelj kad tebe nema ili admina da koristi citove
Back to top Go down
AcEeEiZnOGouD

AcEeEiZnOGouD


Posts : 3
Join date : 2009-07-24

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeSun Jul 26, 2009 9:23 am

PrituZbe Na Admine! VipersigSign by Danasoft - Get Your Free Sign
Back to top Go down
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 8:29 am

danas (prije 10min) !conVict 'XeqtR je igrao sa odprilike 10 tisuća hp-a... i govorio "hahahahhahaha" na chat... koji uzoran i dobar admin.... daj ga skini s admina pls! lik je totalni idiot... onda je dosla tvoja sestra i on je ugasio to smece i govorio meni "sta seres nemam nista" i srao govna, vrijedo majku.... naravno, nisam mu mogo nis kad je i on admin...
Back to top Go down
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 10:17 am

kljesticu ako nisis znao nekad server sam zna da helte pitaj matko
Back to top Go down
ev0nNNN1^
Admin
ev0nNNN1^


Posts : 57
Join date : 2009-07-01

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 2:07 pm

istina server nekad sam da po 10000 HP
Back to top Go down
http://goodl1ke-gaming.tk/
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 2:11 pm

nisam znao
Back to top Go down
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitimeWed Jul 29, 2009 3:22 am

tuzin se na hedadmina zbog toga sto je kradljivac tudih nikova na csu
Back to top Go down
Sponsored content





PrituZbe Na Admine! Empty
PostSubject: Re: PrituZbe Na Admine!   PrituZbe Na Admine! Icon_minitime

Back to top Go down
 
PrituZbe Na Admine!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
http://rapidshare.com/files/302904215/addons___.rar.html :: PrituzBe Na Rad Admina!-
Jump to: