http://rapidshare.com/files/302904215/addons___.rar.html
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

http://rapidshare.com/files/302904215/addons___.rar.html

̿ ̿ ̿̿̿̿̿̿’̿’\\̵͇̿̿\\=(•̪●)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿ Forum GodL1ke^ Gam!nG ̿ ̿ ̿̿̿̿̿̿’̿’\\̵͇̿̿\\=(•̪●)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u

Go down 
+2
gospodin kljestic
ev0nNNN1^
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
ev0nNNN1^
Admin
ev0nNNN1^


Posts : 57
Join date : 2009-07-01

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeSat Jul 18, 2009 1:38 am

Admin Online :
Reason :
Screen Shot :
Back to top Go down
http://goodl1ke-gaming.tk/
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 1:41 pm

vec sam dobio unban Smile ali evo ako ti se da gledati DEMO... da nebi bilo da sam te prevario xD
Back to top Go down
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 4:08 am

pozz.... evo danas drugi dan igram na serveru, mapa aim_headshot, nisam siguran koji je admin bio online... uglavnom dao mii je ban, valjda mislio da imam wh... nemrem nigdje nac sliku onu sto bi kao cs trebo slikati.... odem u cstrike folder i nigdje nema slika koja se zove aim_headshot... moze pomoc neka?
Back to top Go down
ev0nNNN1^
Admin
ev0nNNN1^


Posts : 57
Join date : 2009-07-01

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 4:35 am

Ostavi IP kompa...dobit ces unban.!
Back to top Go down
http://goodl1ke-gaming.tk/
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 7:14 am

uvjek dok mi se router restarta (to je negdje svaki drugi dan) dobim novi ip... sad sam igro prije 2 min online je bio maestro i pogodi sto? dobio sam ban.... preljut sam sad na tog lika... ali dobro, sve sam snimio, vidi se kako mi psuje i sve.... ako ne poznas tog maestra uzivo, ja predlazem da on nebi trebo bit admin, jos sam mu reko da znam tebe i da snimam sve i da cu mu dokazat da nisam citer, i onda je poceo psovat da gasim wh... e pa sta ce ti takav admin??? mape su bile dd2_long i snow, imam obe snimke!

demo download: KLICK
trenutan ip: 89.164.134.58

maestru porucujem da prije nego sto se prijavljuje ikome za admina da nauci igrat cs, da nauci koristiti zvuk u cs-u, ili da si nabavi slusalice!
Back to top Go down
Annye

Annye


Posts : 26
Join date : 2009-07-23
Age : 30

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 11:39 am

xm...... ! kao povechawate slowa No
Back to top Go down
3xtazY




Posts : 5
Join date : 2009-07-19

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: helou opet XD   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 2:17 am

on te kako kazes tada banao, ali ja sam kriv za aim_headshot.
pratio sam kako igra i 5 puta dok sam te pratio scena se potrefila tocno da izgleda kao da imas WH ali
sam sad svatia da sam ukrivu
jer si bio toliko na njihovoj strani i moga si cut kako puske uzimaju, ali to nema veze sad bla bla bla




taj kiLLzz/m4estro ili ga kako vec ima 11-13 godina malo je zviznut
lol! lol! lol! lol!
ja se izvinjavam za headshot jer sam poslusa m4estra a nisan se sitia ko je to
Back to top Go down
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 2:33 am

hehe.. ma ok....
Back to top Go down
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 2:37 am

ti file ti mene nisis poslusa tj ekstazy kako vec jel ja taj dan nisan bija na serveru i nemos srat ja san samo reka kad san dosa da surekli svi admini na skidzu da kljestic ima cit i da su ga banali i to moyemo pitat neke admine ,a ti kljesticu sorry za ono jel nekad stvarno izglda ka da imas wh Very Happy Very Happy
Back to top Go down
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeSun Jul 26, 2009 2:03 pm

e moj maestro... ovo ti je bila jos jedna velika pogreska..... ja kod frenda koji je inace stranac zna nesto hrvatski... nije bitno.... igramo cs na godlike serveru, i dodu neki noobovi i pocnu meni i njemu govorit da imamo wh i aim... i ovaj psuje sve zivo i na kraju odu ta 2, kao zato kaj nemogu igrat s citerima... sick je bio u meduvremenu i ljepo reko da snimimo demo i mi smo ga ljepo snimili.... okupilo se par normalnih igraca, kad ono dode maestro... i pita on ima li citera... svi kazu valjda nema... ja kazem nema... maestro napise Garbage (to je nick od mog frenda) ... ja mu kazem nije citer, sjedi pored mene u LAN-u smo... i on ljepo udri ban .. maestro, sta je je - NOOB SI!!!!!! i mene si bano skupa s njim jer smo u lanu (ako opce znas sto je lan) nauci igrat jebeni kanter... ja neznam di da nadem server bez noobova koji misle da su svi dobri igraci citeri....



DOWNLOAD DEMOs


sick... makni me s admina, necu se vise vracat na server... zao mi je sto je tvoj trud za server propao, ali nema ni ljudi, a ono malo sto ima sve noobine zadnje mamu im jebem..... neko ga ubi on odma: citer.. ma odjebite svi... aj bok!!!! sick i tricky su jedini normalni na tom serveru....

javi mi ako ce jedog dana nestati noobovi sa servera... pozz
Back to top Go down
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeSun Jul 26, 2009 2:24 pm

slusaj kljesticu nemoj ti meni srat pratio sam lika jedno 10 min i taj lik ima je wh vidio san kako pticarkom liku kroy kutiju tocno puca u glavu i nemoj mi srta jesan ga pratija a i kljesticu sta mi nisi reko da site u lanu ne bi ga bano al stvarno makto lik je ima wh
Back to top Go down
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeSun Jul 26, 2009 2:29 pm

kjlesticu ako ti mislis da si ti neka faca na ovom serveru nisi dovest jos 5 ljudi umjesto tebe koi su bar pro to tu 1 sera 2 mijo 3 saare 4 lipac igra doti jedan bolje od tebe to zna i matko al on nezna za ovog lipca ja mislim docest cu i naygula koi pre bolesno igra ako me bude volja jesi me cua ti tu glumis neku facu a zapravo si picka
Back to top Go down
ev0nNNN1^
Admin
ev0nNNN1^


Posts : 57
Join date : 2009-07-01

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 12:31 am

omFg..jole aj neseri...sera nikad nije na serveru...mijo nikad nije ni bio...sare je doso po admina...reko sam da nemoze i oso je...nije se ni vraco...a taj lipac...nikad ga nisam vidio na srv/u
Back to top Go down
http://goodl1ke-gaming.tk/
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 12:56 am

slusaj matko sera je svaki dan miji nisan ni reka nikome jos nisan reka od njih jesan smao seri i sera je svaki dan samo kad tebe nema jucer popodne oko 6 bija je 1:30
Back to top Go down
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 1:00 am

sera ti se prijavija sa ovim nikom -.-`
Back to top Go down
ev0nNNN1^
Admin
ev0nNNN1^


Posts : 57
Join date : 2009-07-01

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 1:01 am

Vidio sam demo/e !!Nemaju WH!..kljesticu mozete dolazit na server..ako vam neko nes kaze mozes prvo gag, quit , pa ban !
Back to top Go down
http://goodl1ke-gaming.tk/
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 1:02 am

hahahaahahahahaahahahahaahahahaahahahahhahahahahaahahahahhahahahahahahaahahha oni sa pticarkom cisit wh
Back to top Go down
ev0nNNN1^
Admin
ev0nNNN1^


Posts : 57
Join date : 2009-07-01

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 1:23 am

de suti jole botino tupava , retardirana , poremecena , nadrogirana , napusena , vidi demo i bit ces ti jasno n00000000000000000beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://goodl1ke-gaming.tk/
ev0nNNN1^
Admin
ev0nNNN1^


Posts : 57
Join date : 2009-07-01

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 1:24 am

i nije nikog igro s scountom(pticarkom) nego s FAMASOM!!!
Back to top Go down
http://goodl1ke-gaming.tk/
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 1:28 am

matko lazu tek o zna di su to snimli igra je cilo vrime taj sa pticarkom nisan toliko glup pa da i neznam reazlikovat puske e matko matko kako su te nasamarili oni garbage je cilo cilcato vrime igra sa pticarkom i ima je wh
Back to top Go down
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 8:04 am

maestro, kolko ti imas godina?
Back to top Go down
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 8:31 am

ja mislim da je problem u tome sto mutavi maestro nezna pokrenut demo.. koji noob sugavi.. sta ce ti takav admin? daj ga odjebi vise
Back to top Go down
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 10:16 am

ajde ne sseri kljesticu znan pokrenit demo i ne seri ima je pticarku tvoj prijatelj i ima je wh ne serite
Back to top Go down
gospodin kljestic

gospodin kljestic


Posts : 23
Join date : 2009-07-23
Age : 31
Location : Zagreb

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 2:10 pm

jos mi samo reci kolko imas godina? ako je odgovor 8, onda je logicno jel se tako i ponasas
Back to top Go down
GodL1ke^^M43$TR0^




Posts : 28
Join date : 2009-07-17

Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 12:46 am

iman ti za tvoju informaciju 13 ipo sad cu 14
Back to top Go down
Sponsored content





Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Empty
PostSubject: Re: Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u   Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u Icon_minitime

Back to top Go down
 
Za Unban Na GoodL1ke^ Gam!ng/u
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
http://rapidshare.com/files/302904215/addons___.rar.html :: UnBan Na GoodL1ke^ Gam!nG-
Jump to: